CRM - Customer Relationship Management

Program mAsystent do zarządzania relacjami z klientami

CRM - Customer Relationship Management

CRM (ang. Customer Relationship Management) to system służący do wspomagania zarządzania relacjami z klientami. CRM to nie tylko system informatyczny ale raczej przyjęta strategia i filozofia działania firmy, która ma na celu poprawę kontaktów z klientami co z kolei przekłada się na dynamiczniejszy rozwój przedsiębiorstwa i lepszą realizację wyznaczonych celów np. utrzymanie stałych klientów.

Mikro i małe firmy nie są zainteresowane wdrożeniem drogich i skomplikowanych systemów CRM i dlatego właśnie powstał system mAsystent, który uzupełnia lukę między prostymi programami typu PIM a rozbudowanymi systemami CRM.

mAsystent nie jest typowym CRMem gdyż został zaprojektowany jako kompleksowe narzędzie typu PIM (ang. Personal Information Manager) przez co nadaje się do zarządzania informacjami prywatnymi takimi jak terminy, zadania itp. Z tym, że w odróżnieniu od typowych terminarzy mAsystenta wyposażono dodatkowo w rozbudowany moduł zarządzania kontaktami tzw. menedżera kontaktów (ang. Contact Manager) w którym możecie Państwo zbudować bazę danych dotyczących Państwa kontaktów biznesowych. mAsystent pozwala stworzyć wspólną bazę klientów, kontrahentów lub partnerów biznesowych dostępna dla wszystkich pracowników w sieci lokalnej przedsiębiorstwa. Do każdego z kontaktów wprowadzonego do bazy można przyporządkowywać kilkadziesiąt informacji takich jak nazwa kontaktu, telefony, adresy e-mail, daty urodzin, uwagi itp. Można zarządzać także historią kontaktów, ustawiać przypomnienia np. kiedy i w jakiej sprawie zadzwonić do klienta itp.

Komputerowa baza danych klientów
Ponadto będąc poza firmą także można mieć dostęp do listy kontaktów, wiadomości firmowych, zadań służbowych itp. ponieważ mAsystent umożliwia Państwu automatyczną wymianę danych poprzez dowolne konto pocztowe z dostępem POP3/SMTP. W związku z tym będąc z dala od komputera firmowego można zaimportować aktualną bazę do swojego komputera i pracować na niej tak jakby Państwo siedzieli w firmie.

Baza danych kontaktowych w programie mAsystent

mAsystent to program typu PIM (Personal Information Manager) czyli zarządca informacji osobistej lub program do zarządzania czasem służący do kompleksowego organizowania informacji (terminy, adresy, telefony, notatki, kody PIN, numery kont bankowych itp.). mAsystent to nie tylko rozbudowany program typu PIM ale całe centrum informacyjne dzięki, któremu będziecie Państwo zawsze na bieżąco z informacjami z kraju, świata, giełdy, kursami walut, pogodą itp. Program szczególnie przyda się osobom czynnym zawodowo, które muszą przechowywać różnego rodzaju informacje oraz chcą mieć do nich błyskawiczny dostęp. W programie można zbudować bazę kontaktów wraz z pełną historią kontaktów klientów z firmą i odwrotnie.

RODO - Bezpieczeństwo danych osobowych

mAsystent PIM należy do grupy aplikacji typu desktop, które instaluje się w środowisku Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8/10 w komputerze użytkownika a tym samym użytkownik ma pewność, że dane osobowe wprowadzane do mAsystenta przechowywane są jedynie na dysku jego komputera lub w jego sieci lokalnej (LAN). Wszystkie dane zapisywane w programie mAsystent są szyfrowane i można ograniczyć do nich dostęp przez ustawienia haseł dostępu do programu lub sekcji z poufnymi danymi.

Polecane strony dot. programu mAsystent

cropped-mAsystent-Terminarz.jpg

Elementy komputerowych terminarzy

Elementy komputerowych terminarzy. Systemy PIM pomagają w efektywnym organizowaniu dnia pracy pracownika zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Bardzo wiele zależy od typu wykonywanej przez użytkownika pracy, środowiska w…
cropped-mAsystent-194917.jpg

Funkcje programu do zarządzania czasem

mAsystent jest obecnie jedynym programem dostępnym na polskim rynku, który oferuje szeroki wachlarz funkcji (z zakresu PIM oraz CRM) przy zerowym koszcie wdrożenia oraz pełnym wsparciem technicznym. Obecna wersja programu…
cropped-mAsystent-PIM-CRM-1-1.jpg

Wsparcie techniczne

Do wsparcia technicznego drogą e-mail można także uzyskać dostęp bezpośrednio z poziomu programu mAsystent przechodząc do Menu Pomoc i wybierając Zgłoś problem lub uwagę. W oknie, które zostanie wyświetlone należy…

Platforma szkoleniowa

Ważny komunikat

W chwili obecnej program mAsystent nie jest już rozwijany i nie jest świadczona do niego pomoc techniczna. Z programu można nadal korzystać ale nie udzielamy pomocy w jego obsłudze oraz nie oferujemy modyfikacji programu do potrzeb firmy. Jeżeli potrzebujecie Państwo typowego systemu CRM do obsługi swoich klientów to polecamy oprogramowanie SuiteCRM na licencji open source. Natomiast do obsługi zgłoszeń telefonicznych lub e-mail możemy polecić darmowy system OTRS.