Aktywacja programu mAsystent

Bezpłatna aktywacja oprogramowania

Darmowa aktywacja programu mAsystent

Po pewnym czasie użytkowania program mAsystent wyświetli informacje o tym, że trzeba go aktywować. Bez aktywacji niektóre funkcje programu nie będą dłużej dostępne. W przypadku programów komercyjnych z aktywacją wiąże opłata za korzystanie z programu. W przypadku mAsystenta jest zupełnie darmowa i polega na wypełnieniu krótkiej (anonimowej) ankiety, która będzie wykorzystana w pracy doktorskiej autora programu.

W trakcie aktywacji programu mAsystent z Państwa komputera nie są przesyłane do producenta żadne informacje, które mogłyby posłużyć do Państwa identyfikacji lub systemu czy też oprogramowania z którego korzystacie! Innymi słowy moduł aktywacji nie pobiera z systemu żadnych danych. Aby aktywować produkt należy poczekać aż mAsystent przypomni o konieczności aktywacji (patrz niżej) lub od razu przejść do Menu Pomoc -> O programie i wybrać Aktywuj program mAsystent. W oknie, które zostanie wyświetlone należy wypełnić ankietę. Po wypełnieniu której produkt zostanie automatycznie aktywowany a Państwo otrzymacie kod aktywacyjny, który będzie można używać w przyszłości (np. po reinstalacji systemu Windows) do ponownej aktywacji programu mAsystent na stanowisku na którym już wcześniej program został aktywowany.

Aktywacja dotyczy jednej kopii programu i związana jest z komputerem na którym mAsystent został zainstalowany. W przypadku chęci aktywacji wielu kopii mAsystenta np. w firmie należy posłużyć się kluczem uniwersalnym (tzw. Volume License Key) o którym napisano poniżej.

Uniwersalny klucz aktywacyjny dla firm oraz użytkowników prywatnych

Zaleca się aby użytkownicy dokonywali aktywacji bezpośrednio z programu mAsystent.
Bezpłatny klucz aktywacyjny znajduje się poniżej.

Platforma szkoleniowa

Ważny komunikat

W chwili obecnej program mAsystent nie jest już rozwijany i nie jest świadczona do niego pomoc techniczna. Z programu można nadal korzystać ale nie udzielamy pomocy w jego obsłudze oraz nie oferujemy modyfikacji programu do potrzeb firmy. Jeżeli potrzebujecie Państwo typowego systemu CRM do obsługi swoich klientów to polecamy oprogramowanie SuiteCRM na licencji open source. Natomiast do obsługi zgłoszeń telefonicznych lub e-mail możemy polecić darmowy system OTRS.