mAsystent

Darmowy filtr antyspamowy w programie mAsystent

  • przez

Darmowy filtr antyspamowy w programie mAsystent dla Windows. Pozwala usuwać ze skrzynki pocztowej niechciane wiadomości a tym samym oszczędzić czas.. Jak każdy kompleksowy system PIM mAsystent posiada klienta pocztowego dzięki, któremu możecie Państwo korzystać z kont e-mail niezależnie od tego z jakiego programu pocztowego korzystacie na co dzień. Dzięki filtrowi jednym kliknięciem można usunąć cały SPAM z wielu kont pocztowych znajdujących się na różnych serwerach. Nie trzeba instalować dodatkowych programów, dopłacać dostawcy poczty za włączenie filtra antyspamowego na serwerze

Zarządzania czasem z wykorzystaniem oprogramowania mAsystent

  • przez

Zarządzanie czasem z wykorzystaniem oprogramowania mAsystent. Jak wynikało z obserwacji oraz przeprowadzonych badań, na rynku brakowało narzędzia, które podchodziłoby kompleksowo do tematyki zarządzania czasem a dokładniej rzecz biorąc nie było systemu, który obejmowałby pełny zakres funkcji wspomagających organizację dnia pracy menedżera przy zachowaniu prostoty użytkowania.

Poczta elektroniczna i zarządzanie czasem

  • przez

Obecnie podstawowym narzędziem komunikacji w świecie biznesu jest poczta elektroniczna. Dziennie pracownicy odbierają od kilku do kilkudziesięciu wiadomości. Sprawdzanie poczty stało się dla wielu pracowników nawykiem. Niektórzy pracownicy dosłownie co kilka minut przerywają pracę aby sprawdzić czy nie otrzymali nowej wiadomości.

Download – Pobierz program mAsystent

  • przez

Pobierz program mAsystent PIM dla Windows. Download mAsystent – licencja freeware bezpłatna do użytku prywatnego i biznesowego. mAsystent możesz pobrać i zainstalować w domu lub na dowolnej liczbie stanowisk w Twojej firmie. Zanim jednak pobierzesz program zapoznaj się z podstawowymi wymaganiami, które musi spełniać Twój system, aby mAsystent działał bez problemów

Wsparcie techniczne

  • przez

Do wsparcia technicznego drogą e-mail można także uzyskać dostęp bezpośrednio z poziomu programu mAsystent przechodząc do Menu Pomoc i wybierając Zgłoś problem lub uwagę. W oknie, które zostanie wyświetlone należy opisać problem lub pytanie. W ciągu 24 godzin powinni Państwo otrzymać odpowiedź. Można także w ten sposób przekazywać anonimowe uwagi lub komentarze dotyczące mAsystenta.

Odtwarzacz stacji radiowych

  • przez

Program mAsystent został wyposażony w bezpłatny odtwarzacz stacji radiowych o nazwie mAsystent RADIO dzięki, któremu możecie Państwo słuchać wszystkich stacji radiowych, które nadają swoje audycje w Internecie. Wystarczy dodać stację radiową do listy rozgłośni online i już można słuchać radia w domu lub pracy bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.

Co to jest CRM (Customer Relationship Management)

  • przez

CRM (ang. Customer Relationship Management) to system służący do wspomagania zarządzania relacjami z klientami. CRM to nie tylko system informatyczny ale raczej przyjęta strategia i filozofia działania firmy, która ma na celu poprawę kontaktów z klientami co z kolei przekłada się na dynamiczniejszy rozwój przedsiębiorstwa i lepszą realizację wyznaczonych celów np. utrzymanie stałych klientów.

Co to jest PIM (Personal Information Manager)?

  • przez

mAsystent to program typu PIM (Personal Information Manager) czyli zarządca informacji osobistej służący do kompleksowego organizowania informacji osobistej (terminy, adresy, telefony, notatki, kody PIN, numery kont bankowych itp.). mAsystent to nie tylko rozbudowany program typu PIM ale całe centrum informacyjne dzięki, któremu będziecie Państwo zawsze na bieżąco z informacjami z kraju, świata, giełdy, kursami walut, pogodą itp. Program szczególnie przyda się osobom czynnym zawodowo, które muszą przechowywać różnego rodzaju informacje oraz chcą mieć do nich błyskawiczny dostęp.