Odtwarzacz stacji radiowych online

mAsystent ma wbudowane radio internetowe

Odtwarzacz stacji radiowych online w programie mAsystent

Program mAsystent 2007 został wyposażony w bezpłatny odtwarzacz stacji radiowych o nazwie mAsystent RADIO dzięki, któremu możecie Państwo słuchać wszystkich stacji radiowych, które nadają swoje audycje w Internecie. Wystarczy dodać stację radiową do listy rozgłośni online i już można słuchać radia w domu lub pracy bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.
W odtwarzacz stacji radiowych wbudowano ponad 250 różnych stacji muzycznych, informacyjnych itp. Dzięki temu każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie począwszy od stacji z muzyką klasyczną, poprzez lata 80. a skończywszy na muzyce klubowej oraz techno. Listę stacji można wymieniać z innymi osobami oraz przyporządkowywać określone rozgłośnie do różnych kategorii (czyt. rodzaj radia).
Lista rozgłośni radiowych w programie mAsystent
W najnowszej wersji programu wbudowano katalog stacji radiowych online dzięki czemu użytkownik może słuchać wielu tysięcy stacji radiowych z całego świata wybierając tylko te które mu odpowiadają.

mAsystent PIM z radiem internetowym za 0 PLN

Radio internetowe w mAsystent

Platforma szkoleniowa

Ważny komunikat

W chwili obecnej program mAsystent nie jest już rozwijany i nie jest świadczona do niego pomoc techniczna. Z programu można nadal korzystać ale nie udzielamy pomocy w jego obsłudze oraz nie oferujemy modyfikacji programu do potrzeb firmy. Jeżeli potrzebujecie Państwo typowego systemu CRM do obsługi swoich klientów to polecamy oprogramowanie SuiteCRM na licencji open source. Natomiast do obsługi zgłoszeń telefonicznych lub e-mail możemy polecić darmowy system OTRS.