Instalacja programu mAsystent w Windows 10

Wymagania: Windows XP/../Windows 10

mAsystent działa w Windows XP/7/8/10

Aby zainstalować program mAsystent PIM należy pobrać instalator z naszej strony, uruchomić go a następnie postępować zgodnie z instrukcją pojawiającą się na ekranie. Na czas instalacji zalecamy tymczasowo wyłączyć program antywirusowy aby ten nie zakłócał procesu instalacji. Program działa poprawnie w najnowszym Windows 10 ale należy zapoznać się z informacją zamieszczoną poniżej.

mAsystent Instalator
Instalacja programu w Windows XP/../Windows 10

Instalator krok po kroku przeprowadzi Państwa przez proces instalacji na każdym komputerze, w którym ma być zainstalowane oprogramowanie mAsystent. Przed instalacją programu w systemie Windows XP/Vista/7/10 należy zalogować się jako administrator (bardzo ważne!!!) lub skontaktować się z Państwa informatykiem, aby zainstalował program mAsystent na wybranych stanowiskach.

Licencja: Freeware

Program działa tylko w systemie Windows

Platforma szkoleniowa

Ważny komunikat

W chwili obecnej program mAsystent nie jest już rozwijany i nie jest świadczona do niego pomoc techniczna. Z programu można nadal korzystać ale nie udzielamy pomocy w jego obsłudze oraz nie oferujemy modyfikacji programu do potrzeb firmy. Jeżeli potrzebujecie Państwo typowego systemu CRM do obsługi swoich klientów to polecamy oprogramowanie SuiteCRM na licencji open source. Natomiast do obsługi zgłoszeń telefonicznych lub e-mail możemy polecić darmowy system OTRS.